Säljare: rockstore öh (ny) (ny) 2019-01-31 13:00
Säljare: rockstore öc (ny) (ny) 2019-01-31 00:00
Säljare: ssg41 staffans auktion 2018-10-01 00:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni, FDC, vinjetter SE+NO 2018-06-27 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni. CENSUR 2018-06-27 19:00
Säljare: tullis Auktion 52.10 Världen div. klipp+stpl. 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 53.10 Div. Sverige + Åland 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 56.9 Sverige FDC 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 57.9 Danmark Specialhäften 2018-07-01 17:00
Säljare: trollet trollets auktion 2018-07-01 19:00
Säljare: PROPHILA PROPHILA SPECIAL Hemortsauktion 1 JULI Söndag 20:00 2018-07-01 20:00
Säljare: tullis Auktion 61.6 Sverige stämplade par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 62.6 Sverige stämplade block och par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.5 Sverige postfriska block 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 76.3 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-07-08 17:00
Säljare: trollet trollets motivblad 2018-08-05 19:00

FDC 1967-09-02 Högertrafik 3 september

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 75 gånger
Objekt nr: 1872 Samlamera ID: 257721
Utropspris: 1 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2018-07-01 17:00
Kategori: Frimärken Brev o dokument: FDC -1970
Logga in för att buda.
FDC 1967-09-02 Högertrafik 3 september, Facit nr 610-611

Samlarvärde 6 kr enligt Facit Norden 2016

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 56.9 Sverige FDC"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons
Dela |