Säljare: rockstore öh (ny) (ny) 2019-01-31 13:00
Säljare: rockstore öc (ny) (ny) 2019-01-31 00:00
Säljare: ssg41 staffans auktion 2018-10-01 00:00
Säljare: tullis Auktion 78.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 73.4 Finland häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 60.6 Sverige stämplat 2018-06-24 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni, FDC, vinjetter SE+NO 2018-06-27 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni. CENSUR 2018-06-27 19:00
Säljare: tullis Auktion 57.9 Danmark Specialhäften 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 56.9 Sverige FDC 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 53.10 Div. Sverige + Åland 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 52.10 Världen div. klipp+stpl. 2018-07-01 17:00
Säljare: trollet trollets auktion 2018-07-01 19:00
Säljare: tullis Auktion 61.6 Sverige stämplade par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 62.6 Sverige stämplade block och par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.5 Sverige postfriska block 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 76.3 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-07-08 17:00
Säljare: trollet trollets motivblad 2018-08-05 19:00

Häfte H2, 1939. Lejontyp m/30

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 40 gånger
Objekt nr: 2381 Samlamera ID: 338533
Utropspris: 11 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2018-04-15 17:00
Kategori: Frimärken

Auktionsobjektet är avslutat.

Häfte H2, 1939. Lejontyp m/30, Facit nr 150, 154, 180, 181, 201

Samlarvärde 50 kr enligt Facit Norden 2018

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 73.2 Finland häften"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons
Dela |