Säljare: rockstore öh (ny) (ny) 2019-01-31 13:00
Säljare: rockstore öc (ny) (ny) 2019-01-31 00:00
Säljare: ssg41 staffans auktion 2018-10-01 00:00
Säljare: tullis Auktion 78.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 73.4 Finland häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 60.6 Sverige stämplat 2018-06-24 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni, FDC, vinjetter SE+NO 2018-06-27 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni. CENSUR 2018-06-27 19:00
Säljare: tullis Auktion 57.9 Danmark Specialhäften 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 56.9 Sverige FDC 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 53.10 Div. Sverige + Åland 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 52.10 Världen div. klipp+stpl. 2018-07-01 17:00
Säljare: trollet trollets auktion 2018-07-01 19:00
Säljare: tullis Auktion 61.6 Sverige stämplade par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 62.6 Sverige stämplade block och par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.5 Sverige postfriska block 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 76.3 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-07-08 17:00
Säljare: trollet trollets motivblad 2018-08-05 19:00

Obrukat vykort: Loftahammar, Villa vid Källvik.

Auktionen är skapad av VästerviksFF och har besökts 36 gånger
Objekt nr: 16 Samlamera ID: 348068
Utropspris: 5 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2018-03-14 19:00
Budgivningen stänger 2018-03-14 12:00
Kategori: Vykort Landskap: Småland
Utgivningsår: 0Katalog Id: Facit
Katalog nr: 246-264

Auktionsobjektet är avslutat.

Minsta budnivå 5kr. Fasta budhöjningar på jämna 5kronorsintervall. Inga övriga kostnader utöver eventuell fraktkostnad tillkommer. Frakt enligt Postnords taxa eller Schenker vid vikt över 2kg. Förskottsbetalning till bankkonto (Swedbank).

Fasta budhöjningar på jämna 5-kronorsintervall. Resultatlista publiceras på www.filatelist.se

Objektet tillhör: "VFF marsauktion"

Se alla auktionsobjekt → Besök också västerviksffs hemsida »
Kontakta Annonsören VästerviksFF - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons
Dela |