Säljare: Post FRIVY AUKTION NR: 1 2019-01-22 20:00

Säljare: ssg41 Staffans auktion 2 2019-04-30 00:00
Säljare: Finn uddevalla 2019-01-27 00:00
Säljare: tullis Auktion 76.8 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2019-01-27 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.10 Sverige postfriska block 2019-01-27 17:00
Säljare: tullis Auktion 93.1 Sverige FDC 2019-01-27 17:00
Säljare: tullis Auktion 92.1 Sverige stpl 4-block 2019-01-27 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an januari 2019-01-27 20:00
Säljare: millo SMSTAUK001 Stämplar 2019-01-31 00:00
Säljare: tullis Auktion 84.2 Vykort 2019-02-03 17:00
Säljare: tullis Auktion 83.3 Sverige Kortbtev - Militärbrev 2019-02-03 17:00
Säljare: tullis Auktion 80.4 Sverige FDC 2019-02-03 17:00
Säljare: tullis Auktion 79.4 Sverige FDC 2019-02-03 17:00
Säljare: tullis Auktion 71.10 Danmark Specialhäften 2019-02-10 17:00
Säljare: tullis Auktion 72.10 Danmark Specialhäften 2019-02-10 17:00
Säljare: tullis Auktion 85.2 Sverige Häften 2019-02-10 17:00
Säljare: tullis Auktion 86.2 Sverige Häften 2019-02-10 17:00
Säljare: Johnharry68 Johnharrys februariauktion frimärken/ortstämplar 2019-02-23 22:00

Stämplat par. 1970 Nobelpristagare 1910

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 109 gånger
Objekt nr: 2254 Samlamera ID: 275412
Utropspris: 2 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2018-11-18 17:00
Kategori: Frimärken

Auktionsobjektet är avslutat.

Stämplat par. 1970 Nobelpristagare 1910. Facit nr 716 BB

Värde 20 kr enligt Facit Norden 2016

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Fastpris 60 Sverige stämplat"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons
Dela |