Säljare: karlskrona filatelistklubb Karlskrona FK årsmötesauktion 2018-09-24 22:00
Säljare: JFF JFF Höstauktion 2018 2018-10-26 16:00
Säljare: NHFF NHFF:s höstauktion 2018 2018-11-09 19:00

Säljare: rockstore öh (ny) (ny) 2019-01-31 13:00
Säljare: rockstore öc (ny) (ny) 2019-01-31 00:00
Säljare: hanzon Postfriska rabattfrimärken 2018-10-21 00:00
Säljare: hanzon Liggande lejon - ostämplat 2018-10-21 00:00
Säljare: tullis Auktion 78.5 Färöarna Häften 2018-10-21 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.5 Färöarna Häften 2018-10-21 17:00
Säljare: tullis Auktion 62.9 Sverige stämplade block och par 2018-10-21 17:00
Säljare: tullis Auktion 61.9 Sverige stämplade par 2018-10-21 17:00
Säljare: Johnharry68 Johnharrys oktoberauktion frimärken/ortstämplar 2018-10-27 22:00
Säljare: tullis Auktion 76.6 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-10-28 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.8 Sverige postfriska block 2018-10-28 17:00
Säljare: tullis Auktion 59.10 Sverige ortsstämplar 2018-10-28 17:00
Säljare: tullis Auktion 83.1 Sverige Kortbtev - Militärbrev 2018-10-28 17:00
Säljare: tullis Auktion 60.10 Sverige stämplat 2018-11-18 17:00
Säljare: tullis Auktion 63.9 Sverige stämplade block och par 2018-11-18 17:00
Säljare: tullis Auktion 79.2 Sverige FDC 2018-11-18 17:00
Säljare: tullis Auktion 80.2 Sverige FDC 2018-11-18 17:00

Stämplat par. 1970 Nobelpristagare 1910

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 83 gånger
Objekt nr: 2255 Samlamera ID: 275413
Utropspris: 2 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2018-11-18 17:00
Kategori: Frimärken Frim Sverige: Stpl. 1970-79 F684-1112
Logga in för att buda.

Stämplat par. 1970 Nobelpristagare 1910. Facit nr 717 BB

Värde 20 kr enligt Facit Norden 2016

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 60.10 Sverige stämplat"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons
Dela |