Säljare: rockstore öh (ny) (ny) 2019-01-31 13:00
Säljare: rockstore öc (ny) (ny) 2019-01-31 00:00
Säljare: ssg41 staffans auktion 2018-10-01 00:00
Säljare: tullis Auktion 78.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 73.4 Finland häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 60.6 Sverige stämplat 2018-06-24 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni, FDC, vinjetter SE+NO 2018-06-27 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni. CENSUR 2018-06-27 19:00
Säljare: tullis Auktion 57.9 Danmark Specialhäften 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 56.9 Sverige FDC 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 53.10 Div. Sverige + Åland 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 52.10 Världen div. klipp+stpl. 2018-07-01 17:00
Säljare: trollet trollets auktion 2018-07-01 19:00
Säljare: tullis Auktion 61.6 Sverige stämplade par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 62.6 Sverige stämplade block och par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.5 Sverige postfriska block 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 76.3 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-07-08 17:00
Säljare: trollet trollets motivblad 2018-08-05 19:00

Stämplat par. 1971 Riksregalierna

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 47 gånger
Objekt nr: 2259 Samlamera ID: 275417
Utropspris: 2 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2018-06-24 17:00
Kategori: Frimärken Frim Sverige: Stpl. 1970-79 F684-1112
Logga in för att buda.
Stämplat par. 1971 Riksregalierna. Facit nr 743 BB

Värde 12 kr enligt Facit Norden 2016

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 60.6 Sverige stämplat"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons
Dela |