Säljare: rockstore öh (ny) (ny) 2019-01-31 13:00
Säljare: rockstore öc (ny) (ny) 2019-01-31 00:00
Säljare: ssg41 staffans auktion 2018-10-01 00:00
Säljare: tullis Auktion 78.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 73.4 Finland häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 60.6 Sverige stämplat 2018-06-24 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni, FDC, vinjetter SE+NO 2018-06-27 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni. CENSUR 2018-06-27 19:00
Säljare: tullis Auktion 57.9 Danmark Specialhäften 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 56.9 Sverige FDC 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 53.10 Div. Sverige + Åland 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 52.10 Världen div. klipp+stpl. 2018-07-01 17:00
Säljare: trollet trollets auktion 2018-07-01 19:00
Säljare: PROPHILA PROPHILA SPECIAL Hemortsauktion 1 JULI Söndag 20:00 2018-07-01 20:00
Säljare: tullis Auktion 62.6 Sverige stämplade block och par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.5 Sverige postfriska block 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 76.3 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 61.6 Sverige stämplade par 2018-07-08 17:00
Säljare: trollet trollets motivblad 2018-08-05 19:00

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1