Säljare: rockstore öh (ny) (ny) 2019-01-31 13:00
Säljare: rockstore öc (ny) (ny) 2019-01-31 00:00
Säljare: ssg41 staffans auktion 2018-10-01 00:00
Säljare: tullis Auktion 78.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.2 Färöarna Häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 73.4 Finland häften 2018-06-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 60.6 Sverige stämplat 2018-06-24 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni, FDC, vinjetter SE+NO 2018-06-27 17:00
Säljare: narog GM auktion 27:an juni. CENSUR 2018-06-27 19:00
Säljare: tullis Auktion 57.9 Danmark Specialhäften 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 56.9 Sverige FDC 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 53.10 Div. Sverige + Åland 2018-07-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 52.10 Världen div. klipp+stpl. 2018-07-01 17:00
Säljare: trollet trollets auktion 2018-07-01 19:00
Säljare: tullis Auktion 61.6 Sverige stämplade par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 62.6 Sverige stämplade block och par 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.5 Sverige postfriska block 2018-07-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 76.3 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-07-08 17:00
Säljare: trollet trollets motivblad 2018-08-05 19:00

Fritextsökning Annonser

Sök objekt nr:
Från:
Till:
Publicerade auktionsresultat:
- PROPHILA SPECIAL Hemortsauktion 10 Juni (2018-06-10)
- PROPHILA SPECIAL Hemortsauktion på Gustav V 3 Juni (2018-06-03)
- Resultatlista PROPHILA SPECIAL 27 Maj Ringtyp I-III (2018-05-27)
- Resultatlista PROPHILA SPECIAL 27 Maj OSCAR II (2018-05-27)
- Resultatlista PROPHILA SPECIAL 27 Maj VAPEN II (2018-05-27)
- Resultatlista PROPHILA SPECIAL 20 Maj (2018-05-20)
- Resultatlista PROPHILA SPECIAL 13 Maj (2018-05-13)
- PROPHILA SPECIAL 6 MAJ (2018-05-06)
- Resultatlista Varbergs FK:S aprilauktion (2018-04-10)
- Resultatlista NHFF:s auktion i Kungsbacka (2017-11-11)
- Resultat JFF:s höstauktion (2017-10-14)
1-60 annonser visas av totalt 211
Sortera efter:

Alla auktioner

5-strip och längre remsor ngr kortare, samt ändremsor

Obj. nr: 1

F 333 A + BB Hazelius 30/8 1941

Obj. nr: 1

Motivblad 285-287

Obj. nr: 1

F 351 BB x 2, 8/6 1946

Obj. nr: 2

Motivblad 282-284

Obj. nr: 2

F 379-381 kpl 26/4 1948

Obj. nr: 3

Motivblad 279-281

Obj. nr: 3

F 445-448 27/5 1953

Obj. nr: 4

Motivblad 276-278

Obj. nr: 4

F 467-468 16/5 1955

Obj. nr: 5

Motivblad 273-275

Obj. nr: 5

F 467-468 16/5 1955

Obj. nr: 6

Motivblad 271-272

Obj. nr: 6

Rek 1943 till fältpost

9 kr (Fastpris)
Obj. nr: 7

F 467-468 16/5 1955

Obj. nr: 7

Motivblad 268-270 i plastfickor

Obj. nr: 7

F 481-482 30/10 1956

Obj. nr: 8

Motivblad 262-264 i plastfickor

Obj. nr: 8

F 483-485 1/12 1956

Obj. nr: 9

Motivblad 262-64

Obj. nr: 9

F 449-450 17/6 1953

Obj. nr: 10

motivblad 259-261 i plastfickor

Obj. nr: 10

F 451-453, 2/11 1953

Obj. nr: 11

F 483-485, 1/12 1953

Obj. nr: 12

F 486-487, 1/6 1957

Obj. nr: 13

F 502, 8/5 1959

Obj. nr: 14

FDC med vinjett, F 439-440, 30/10 1956

Obj. nr: 15

Obj. nr: 16

Obj. nr: 17

FDC med vinjett, F 587 - 588, 2/51967

Obj. nr: 18

FDC med vinjett, F 589 - 590, 2/8 1967

Obj. nr: 19

FDC med vinjett, F 525-526, 554 - 555, 1/121967

Obj. nr: 20

FDC med vinjett, F 593-595, 22/1 1968

Obj. nr: 21
Första sidan Förgående sida | 1 2 3 4 | Nästa sida Sista sidan