541-600 annonser visas av totalt 1752
Sortera efter:
Alla auktioner
Vykort med gäss och vindmölla från Skanör , frankerat med Gustaf V
CYPERN Stpl samling i inst.böcker (2 st) från 1890-t och framåt
DANZIG Samling i förtrycksalbum 1920-39 med ostpl/stpl mtrl
Brefkort Hässleholms Nya Hotell, frankerat med Oscar II, stämplat Finja
DDR Samling 1945-90 med stpl/ostpl mtrl Många bra serier Högt kv
Brefkort över Amiralitetskyrkan i Karlskrona, frankerat med Oscar II
Insticksalbum med nästan allt postfriskt 1940-60-talet (c:a 14 fulla sidor)
DDR Inst.böcker (4 st) med dubblettparti med stpl/ostpl mtrl 1949-80 Flera bättre märken
Brefkort med text 1000 hälsningar, frankerat med Oscar II stämplat Klippan
DDR Inst.böcker (4 st) med dubblettparti med stpl/ostpl mtrl 1945 och framåt
Brefkort med text Hjärtlig lyckönskan, frankerat Oscar II, stämplat Påarp
Brefkort över ett frieri, frankerat med Oscar II, stämplat Höganäs
Brefkort över hotellet i Skäralid , frankerat med Oscar II Hälsingborg
EUROPA Fyndlåda med ca 350 pergamynkuvert med stpl massvara + visirblad, block 4,9 kg
EUROPA Fyndlåda med ca 480 pergamyn-kuvert med stpl massvara samt ett antal brev 4,9 kg