0403 OSBY RAKSTÄMPEL Gustaf VI Adolf L-län |
Auktionen är skapad av hoa och har besökts 58 gånger |
Objekt nr: 7 | Samlamera ID: 993016 |
Utropspris: 35 kr | Antal bud: 0 |
Ledande bud: (inget bud ännu) | Auktionsdatum: 2022-08-26 20:00 |
Kategori: Frimärken | |
Utgivningsår: 1952 | Katalog Id: Facit Katalog nr: 403 |
Blå vacker stämpelOm något är oklart, maila gärna innan du köper/bjuder.
En bra dialog mellan säljare/köpare är en förutsättning för en bara affär oss emellan.
Uppföljning sker alltid för en affär tills båda parter är nöjda.
En nöjd köpare = En nöjd säljare !
Portokostnad inkl. emballage är 0 kr under hela 2024.
Välkommen till min auktion på Prakt/lyx- stämplat Sverige. Tonvikt 1980-90-talet.
Objektet tillhör: "Svenska Lyxstämplar "
Se alla auktionsobjekt →Kontakta Annonsören | hoa - 0706 95 88 88 |