Album med 35 st stpl häftesinlagor 1970-90-tal Några med fina stämplar
Auktionen är skapad av JFF och har besökts 20 gånger |
Objekt nr: 2092 |
Samlamera ID: 649762 |
Utropspris: 25 kr
Antal bud: 0 |
Kategori: Frimärken |
Passa på att köpa de sista restobjekten.
Fr o m fred 27/11 t o m 30/11 kan Du köpa restobjekt UTAN PROVISION.
Leverans av dina objekt kommer att ske så snart som möjligt.
Objektet tillhör: "JFF:s BLACK FRIDAY-dagar"
Besök också jffs hemsida »