Bunt specialstämplade brev & kort 30-talet till 1971, bl.a. 1 st Karusellbrev |
Auktionen är skapad av VästerviksFF och har besökts 49 gånger |
Klicka på bilden för att förstora den. (Eller klicka här för att se originalbilden.) |
Objekt nr: 43 | Samlamera ID: 1099476 |
Utropspris: 5 kr | Antal bud: 0 |
Ledande bud: (inget bud ännu) |
Auktionsdatum: 2023-04-12 19:00 Budgivningen stänger 2023-04-12 15:00 |
Kategori: Frimärken | Brev o dokument: Samlingar o partier |
Stämplar: Övriga stämplar | |
KuglepostenInga övriga kostnader utöver eventuell fraktkostnad tillkommer. (Även avgift för Swish kan tillkomma - se nedan). Frakt enligt Postnords taxa eller Schenker vid vikt över 2kg. Förskottsbetalning till bankkonto (Swedbank) eller Swish (avgift:2 kr) snarast efter avslutad auktion om ej annat överenskommits.
För närvarande ej Swish!
Skriftlig budgivning mottages fram till klockslag för auktionsstängning. Sedan tas ledande bud inklusive maxbud med till den publika auktionen som avgörs offentligt i sal.
Budhöjningar på / till närmaste 5-kronorsintervall. Resultatlista publiceras på www.filatelist.se.
Reservation för eventuella felskrivningar.
Objektet tillhör: "VFF aprilauktion 2023"
Se alla auktionsobjekt → Besök också västerviksffs hemsida »Kontakta Annonsören | VästerviksFF - Telefonnumret är dolt |