Säljare: page Auktioner av page
Säljare: Xson Auktioner av Xson
Säljare: tullis Auktioner av tullis
Säljare: PROPHILA Auktioner av PROPHILA
Säljare: STAMPHOUSE Auktioner av STAMPHOUSE
Säljare: Trollpelle Auktioner av Trollpelle
Säljare: gewa Auktioner av gewa

F#1469 UDDEVALLA 10/10 1987 FD på PT-kort SIGNERAD REINO

Auktionen är skapad av VästerviksFF och har besökts 19 gånger
Objekt nr: 38 Samlamera ID: 489165
Utropspris: 10 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2019-09-11 19:00
Budgivningen stänger 2019-09-11 15:00
Kategori: Frimärken Brev o dokument: Minnespost
Stämplar: Övriga stämplarFrim Sverige: Stpl. 1980-89 F1113-1598

Auktionsobjektet är avslutat.

Inga övriga kostnader utöver eventuell fraktkostnad tillkommer. Frakt enligt Postnords taxa eller Schenker vid vikt över 2kg. Förskottsbetalning till bankkonto (Swedbank) snarast efter avslutad auktion och senast den siste innevarande månad (om ej annat överenskommits).

Budhöjningar på / till närmaste 5kronorsintervall. Resultatlista publiceras på www.filatelist.se

Objektet tillhör: "VFF septemberauktion 2019"

Se alla auktionsobjekt → Besök också västerviksffs hemsida »
Kontakta Annonsören VästerviksFF - Telefonnumret är dolt