Säljare: JFF JFF:s Restförsäljning 2019 2019-11-30 23:59
Säljare: EFK Eksjö Filatelist Klubb auktion nr 14 2019-11-01 16:00
Säljare: VästerviksFF VFF novemberauktion 2019 2019-11-13 15:00
Säljare: NHFF NHFF:s höstauktion 2019 2019-11-15 19:00
Säljare: NHFF NHFF:s höstauktion 2019, tillägg 2019-11-15 19:00
Säljare: Post FRIVY AUKTION Nr. 3 Nätauktion 2019-12-01 12:00

Säljare: page pages lågprisauktioner 2020-06-30 00:00
Säljare: page pages Postfriska 1 2021-01-01 00:00
Säljare: tullis Auktion 87.7 Världen 2019-11-17 17:00
Säljare: tullis Auktion 92.7 Sverige stpl 4-block 2019-11-17 17:00
Säljare: narog GM stora HÖSTAUKTION 2019-11-19 21:00
Säljare: tullis Auktion 97.5 Färöarna Häften 2019-11-24 17:00
Säljare: tullis Auktion 91.7 Sverige Automathäften 2019-11-24 17:00
Säljare: brunhilde Sverige - prakt/lyxstämplat_11 2019-11-24 21:14
Säljare: narog GM auktion 27 november 2019-11-27 20:00
Säljare: tullis Auktion 88.7 Sverige Häften 2019-12-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 93.7 Sverige FDC 2019-12-01 17:00
Säljare: STAMPHOUSE BLEKINGE TRE KRONOR 2019-12-15 00:00
Säljare: STAMPHOUSE TRE KRONOR BOHUSLÄN 2019-12-21 00:00
Säljare: STAMPHOUSE TRE KRONOR DALARNA 2019-12-25 00:00
Säljare: STAMPHOUSE TRE KRONOR DALSLAND 2019-12-29 00:00
Säljare: STAMPHOUSE TRE KRONOR GOTLAND 2020-01-01 00:00

HV Vykort (45 st) Nästan alla frankerade 1910 Övervägande Tyskland Besiktiga

Auktionen är skapad av JFF och har besökts 86 gånger
Objekt nr: 6 Samlamera ID: 501654
Utropspris: 150 kr Antal bud: 0
Kategori: Vykort Europa: Tyskland

Auktionensdatumet är passerat och objektet är osålt.
Därför erbjuds nu objektet att köpas för utropspris.

Logga in för att köpa.

Välkommen att köpa restobjekt.
Det tillkommer provision på 15% på objektets pris.
Leverans av Dina köpta objekt kommer att ske senast i och med att restförsäljningen är avslutad 30/11 2019 kl 24.00.

Objektet tillhör: "JFF:s Restförsäljning 2019"

Se alla auktionsobjekt → Besök också jffs hemsida »
Kontakta Annonsören JFF - 036-378888