Säljare: JFF JFF TEST 6 2021-01-22 14:30
Säljare: Malmö FF Malmö Filatelistförening 20210203 2021-02-03 12:00
Säljare: VästerviksFF VFF februariauktion 2021 2021-02-10 15:00

Säljare: Nella66 Auktioner av Nella66
Säljare: Johnharry68 Auktioner av Johnharry68
Säljare: Xson Auktioner av Xson
Säljare: tullis Auktioner av tullis
Säljare: STAMPHOUSE Auktioner av STAMPHOUSE
Säljare: Erik 39 Auktioner av Erik 39
Säljare: PROPHILA LYX/PRAKT stämplade objekt. 7 Feb 20:00
Säljare: Amorina35 Auktioner av Amorina35
Säljare: narog Auktioner av narog

Sex signerade vykort Bl a JN (2)

Auktionen är skapad av narog och har besökts 16 gånger
Objekt nr: 176 Samlamera ID: 678548
Utropspris: 30 kr Antal bud: 0
Kategori: Frimärken

Auktionsobjektet är avslutat.

FÖRSÄLJNINGSVILLKOR
Efter erhållen faktura gäller förskottsfaktura till mitt bankkonto alternativt att betalning kan ske via Swish.
Portokostnad för leverans inom Sverige är
brev upp till 50 gram 5 kr
brev upp till 100 gram 10 kr
brev upp till 250 gram 18 kr
brev upp till 500 gram 45 kr
REK högst 50 gram 70 kr
Sampackning sker vilket innebär att Du kan köpa flera objekt men bara betala lägst möjliga portokostnad. Beställningar under 20 kr expedieras endast mot full portokostnad.
För leverans utomlands blir det högre avgifter.
Returrätt inom 14 dagar, gäller ej samlingar och partier

Välkommen till GM höstauktion lördag 14 november. Genomförs som skriftlig auktion och stänger för skriftliga bud klockan 1400. Visning under veckan före enligt telefonöverenskommelse 0455-42720 eller 076-1055043. Mailadress är gg.pellagarden@telia.com
Tipsa gärna dina vänner!
Välkomna
Göran Magnusson

Objektet tillhör: "GM HÖSTAUKTION"

Kontakta Annonsören narog - 0455-42720