Säljare: JFF JFF TEST 6 2021-01-22 14:30
Säljare: Malmö FF Malmö Filatelistförening 20210203 2021-02-03 12:00
Säljare: VästerviksFF VFF februariauktion 2021 2021-02-10 15:00

Säljare: Nella66 Auktioner av Nella66
Säljare: Johnharry68 Auktioner av Johnharry68
Säljare: Xson Auktioner av Xson
Säljare: tullis Auktioner av tullis
Säljare: STAMPHOUSE Auktioner av STAMPHOUSE
Säljare: Erik 39 Auktioner av Erik 39
Säljare: PROPHILA LYX/PRAKT stämplade objekt. 7 Feb 20:00
Säljare: Amorina35 Auktioner av Amorina35
Säljare: narog Auktioner av narog

Svenska FDC och minnespost i fotoalbum, ca 200 st från 1970-1980-talet

Auktionen är skapad av NHFF och har besökts 24 gånger
Objekt nr: 1301 Samlamera ID: 670751
Utropspris: 200 kr Antal bud: 0
Kategori: Frimärken Brev o dokument: FDC 1971-83
Brev o dokument: Minnespost

Auktionsdatumet är passerat och objektet är osålt.
Därför erbjuds nu objektet att köpas för utropspris.

Logga in för att köpa.

Välkommen till restförsäljningen från Nordhallands Filatelistförenings höstauktion 2020. I år slopar vi slagavgiften på restförsäljningen. Reservation för eventuella felskrivningar. På priset tillkommer kostnader för porto/frakt och eventuellt emballage. Förskottsbetalning mot faktura på 10 dagar. Därefter debiteras sedvanliga påminnelseavgifter.
Vid betalning via Pay-Pal tillkommer SEK 4,50 per transaktion + 4,5% på totalbeloppet.
Vid betalning via Swish tillkommer Kr 2:- per transaktion.
Tack för ditt bud.

Objektet tillhör: "NHFF:s höstauktion 2020, restförsäljning"

Se alla auktionsobjekt → Besök också nhffs hemsida »
Kontakta Annonsören NHFF - 0707-750825