Säljare: karlskrona filatelistklubb Karlskrona FK årsmötesauktion 2018-09-24 22:00

Säljare: ssg41 Staffans auktion 2 2019-04-30 00:00
Säljare: tullis Fastpris 61 Sverige stämplade par 2018-12-30 17:00
Säljare: tullis Fastpris 62 Sverige stämplade block och par 2018-12-30 17:00
Säljare: gewa gewa vykort 2018-12-12 00:00
Säljare: skotta123 Vattenmärken år 1900-20 2018-12-13 19:00
Säljare: tullis Auktion 84.1 Vykort 2018-12-16 17:00
Säljare: tullis Auktion 83.2 Sverige Kortbtev - Militärbrev 2018-12-16 17:00
Säljare: tullis Auktion 76.7 Årssatser Norge, Färöarna, Grönland 2018-12-16 17:00
Säljare: tullis Auktion 66.9 Sverige postfriska block 2018-12-16 17:00
Säljare: tullis Auktion 80.3 Sverige FDC 2018-12-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 79.3 Sverige FDC 2018-12-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 64.10 Sverige brevklipp 2018-12-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 63.10 Sverige stämplade block och par 2018-12-23 17:00
Säljare: Johnharry68 Johnharrys julauktion frimärken/ortstämplar 2018-12-27 22:00
Säljare: tullis Auktion 86.1 Sverige Häften 2018-12-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 85.1 Sverige Häften 2018-12-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 71.9 Danmark Specialhäften 2018-12-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 72.9 Danmark Specialhäften 2018-12-30 17:00
Säljare: Erik 39 Island Delade Ark II 2018-12-30 20:00

Fritextsökning Annonser

Sök objekt nr:
Från:
Till:
Publicerade auktionsresultat:
- Rersultatlista NHFF:s höstauktion 2018 (2018-11-10)
- Resultat av JFF:s höstauktion 2018-10-27 (2018-10-27)
0-0 annonser visas av totalt 0
Sortera efter:

trollets auktion (ny)