Flyttlåda/Fyndlåda. Se beskrivning. |
Auktionen är skapad av NHFF och har besökts 62 gånger |
Objekt nr: 682 | Samlamera ID: 517631 |
Utropspris: 100 kr | Antal bud: 0 |
Kategori: Frimärken | |
Flyttlåda innehållande bl.a. snyggt Facit-album DANMARK-GRÖNLAND-FÄRÖARNA-ISLAND, FDC-album ISLAND 1960-70-talet, inst-album 64-sid MOTIV, tre mindre album med MOTIV, SVERIGE, EUROPA, 10-tal årssatser ÅLAND/FÄRÖARNA, buntar med brev, lösa märken i kuvert, bunt med FDC SVERIE, do FÄRÖARNA, do PORTUGAL, do NORGE, m.m.Betalningsvillkor 10 dagar
Bankgiro 5163-3428
IBAN SE 7680000810599039195434
Swish 1232828564
PayPal auktion@nhff.se
Välkommen att köpa restobjekt från NHFF:s höstauktion.
Det tillkommer provision på 10%.
Leverans av dina köpta objekt kommer
att ske löpande och senast i och med att restförsäljningen
är avslutad den 8/12 2019 klockan 22.00.
Med reservation för mellanförsäljning.
Objektet tillhör: "NHFF:s höstauktion 2019, restförsäljning"
Se alla auktionsobjekt → Besök också nhffs hemsida »Kontakta Annonsören | NHFF - 070-5241152 |