Säljare: tullis Auktion 99.1 Sverige Diverse 2019-06-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 100.1 Färöarna Häften 2019-06-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.10 Färöarna Häften 2019-06-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 78.10 Färöarna Häften 2019-06-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 98.2 Sverige postfriska block 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 94.3 Sverige stämplade block 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 93.4 Sverige FDC 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 92.4 Sverige stpl 4-block 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 79.7 Sverige FDC 2019-07-07 17:00
Säljare: tullis Auktion 80.7 Sverige FDC 2019-07-07 17:00
Säljare: tullis Auktion 83.6 Sverige Kortbtev - Militärbrev 2019-07-07 17:00
Säljare: tullis Auktion 84.5 Vykort 2019-07-07 17:00

Fritextsökning Annonser

Sök objekt nr:
Från:
Till:
Publicerade auktionsresultat:
- PROPHILA SPECIAL VI (2019-05-05)
- PROPHILA SPECIAL V (2019-03-24)
- PROPHILA SPECIAL IV (2019-03-10)
- resultat VFK:s marsauktion (2019-03-09)
- PROPHILA 19-III resultatlista (2019-02-10)
- Resultat av JFF:s höstauktion 2018-10-27 (2018-10-27)
1-60 annonser visas av totalt 105
Sortera efter:

Alla auktioner

Häfte H2, 1992. Sälar

Obj. nr: 2421

Häfte H3, 1993. Norden II. Turistmål

Obj. nr: 2422

Häfte H4, 1994. Fårhundar

Obj. nr: 2423

Häfte H5, 1994. Julfrimärken

Obj. nr: 2424

Häfte H6, 1995. Fåglar IV

Obj. nr: 2425

Häfte H7, 1995. Katolska kyrkan i Färöarna

Obj. nr: 2426

Häfte H8, 1996. Invasionsfåglar

Obj. nr: 2427

Häfte H9, 1996. Julfrimärken

Obj. nr: 2428

Häfte H10, 1997. Invasionsfåglar II

Obj. nr: 2429

Häfte H11, 1997. Julfrimärken

Obj. nr: 2430

Häfte H12, 1998. Fåglar V

Obj. nr: 2431

Häfte H13, 1998. Julfrimärken

Obj. nr: 2432

Häfte H14, 1999. Stannfåglar

Obj. nr: 2433

Häfte H15, 1999. Julfrimärken (Adam och Eva)

Obj. nr: 2434

Häfte H16, 1999. Julfrimärken (Kristi bebådelse)

Obj. nr: 2435

Häfte H17, 2000. Folkhögskolan 100 år

Obj. nr: 2436

Häfte H18, 2000. Julfrimärken

Obj. nr: 2437

Häfte H19, 2000. Julfrimärken

Obj. nr: 2438

FDC 1979-03-03 Internationala barnaåret 1979

Obj. nr: 2461

FDC 1979-03-13 Väggtextil

Obj. nr: 2462

FDC 1979-05-07 Europa VIII. Post-och telehistoria

Obj. nr: 2463

FDC 1979-05-07 Lantbruk

Obj. nr: 2464

FDC 1979-05-07 Göta kanal

Obj. nr: 2465

FDC 1979-09-06 Trollslända, Gädda, Grönfläckig padda

Obj. nr: 2467

FDC 1979-10-06 Svensk rokoko

Obj. nr: 2468

FDC 1979-10-06 Havsforskning

Obj. nr: 2469

FDC 1979-11-15 Folkdräkter

Obj. nr: 2470

FDC 1979-11-15 Nobelpristagare 1919

Obj. nr: 2471

FDC 1980-01-29 Förnybara energikällor

Obj. nr: 2472

FDC 1980-02-26 Ny tronföljd

Obj. nr: 2473

FDC 1980-04-22 Ta hand om

Obj. nr: 2474

FDC 1980-06-04 Europa IX. Bemärkta personer

Obj. nr: 2475

FDC 1980-06-04 Hälsingland

Obj. nr: 2476

FDC 1980-06-16 Carl XVI Gustaf, Typ I

Obj. nr: 2477

FDC 1980-09-09 Norden V. Brukskonst 1800-talet

Obj. nr: 2478

FDC 1980-09-09 Viking Eggeling

Obj. nr: 2479

FDC 1980-10-11 Svensk bilhistoria

Obj. nr: 2480

Kortbrev Siffertyp III - 25 öre blå

Obj. nr: 2501

Kortbrev Siffertyp III - 40 öre blå

Obj. nr: 2502

Kortbrev Siffertyp III - 45 öre blå

Obj. nr: 2503

Kortbrev Eklövstyp - 35 öre blå

Obj. nr: 2504

Kortbrev Eklövstyp - 40 öre blå

Obj. nr: 2505

Kortbrev Eklövstyp - 45 öre blå

Obj. nr: 2506

Kortbrev Typ Tre kronor - 55 öre blå

Obj. nr: 2507

FDC Kortbrev Typ Tre kronor - 55 öre blå

Obj. nr: 2508

Militärbrev M4B ?

Obj. nr: 2509

Militärbrev M11B ?

Obj. nr: 2510

Gamla rådhuset, Södertälje

Obj. nr: 2513

Växjö domkyrka

Obj. nr: 2514

Karlstad, Restaurant Sandgrund

Obj. nr: 2515

Håverud, Dalsland

Obj. nr: 2516

Tunet med Järvsöklack

Obj. nr: 2517

Borgholms slottsruin

Obj. nr: 2518

Parti av Luleå

Obj. nr: 2520

Stpl 4-block Gustaf VI Adolf, typ III

Obj. nr: 2581

Stpl 4-block Drottningholmsteatern 200 år

Obj. nr: 2583

Stpl 4-block VM i bordtennis

Obj. nr: 2584

Stpl 4-block Lunds universitet 300 år

Obj. nr: 2585

Stpl 4-block Axel Pettersson "Döderhultarn"

Obj. nr: 2586
Första sidanFörgående sida | 1 2 | Nästa sida Sista sidan