Säljare: VästerviksFF VFF oktoberauktion 2021 2021-10-13 15:00
Säljare: bff Kvalitetsauktion Borås FF 2021-10-30 2021-10-29 10:00
Säljare: JFF JFF:s HÖSTAUKTION -21 2021-10-29 17:00

Säljare: latphil Auktioner av latphil
Säljare: Bernten45 Mejla gärna bernten45@gmail.com och fråga
Säljare: Xson Auktioner av Xson
Säljare: Johnharry68 Auktioner av Johnharry68
Säljare: narog Auktioner av narog
Säljare: tullis Auktioner av tullis
Säljare: hoa SVENSKA LYX STÄMPLAR AUKTION
Säljare: Erik 39 Auktioner av Erik 39

Fritextsökning Annonser

Sök objekt nr:
Från:
Till:
Publicerade auktionsresultat:
- Stämpelauktion av latphil (2021-09-03)
- Kjell-Åke Levin 1 (2021-08-31)
1-60 annonser visas av totalt 5787
Sortera efter:

Alla auktioner

BL 2 Hässleholm 1 5/3 71

Obj. nr: 1

F 1114 bb Tranemo 30/12 93

Obj. nr: 1

F 1773 Lyxstämplad Råneå 6/9 93

Obj. nr: 1

F 2008 sx Lyxstämplad Fritsla 15/3 97

Obj. nr: 1

F 2283 Lyxstämplad Dalsjöfors 15/10 02

Obj. nr: 1

F 2401 Lyxstämplad Länghem 30/3 04

Obj. nr: 1

F 2512 Lyxstämplad Fritsla 17/10 05

Obj. nr: 1

F 2605 Lyxstämplad Länghem 25/5 07

Obj. nr: 1

F9 Stockholm 12 öre vapen i lyx A-län

Obj. nr: 1

F 2666 Lyxstämplad Länghem 15/5 08

Obj. nr: 1

F 3000 Lyxstämplad Borås 2017-9-17

Obj. nr: 1

F 3133 Lyxstämplad Borås 2016-12-16

Obj. nr: 1

F 3247 Lyxstämplad Borås 2018-9-25

Obj. nr: 1

F315 BUREÅ 7.3.68

1 kr (Fastpris)
Obj. nr: 1

BL 3 Stockholmia 74 4 BL

Obj. nr: 2

F 1118 Hamburgsund 26/2 80 FDC

Obj. nr: 2

1430 Lyxstämplad Fritsla 28/12 86

Obj. nr: 2

F 1777 Lyxstämplad Löberöd 3/2 93

Obj. nr: 2

F 2020 Lyxstämplad Länghem 20/5 97

Obj. nr: 2

F 2284 Lyxstämplad Fritsla 21/3 02

Obj. nr: 2

F 2415 Lyxstämplad Tranemo 27/3 04

Obj. nr: 2

F 2513 Lyxstämplad Länghem 9/10 05

Obj. nr: 2

F 2612 Lyxstämplad Tranemo 11/2 08

Obj. nr: 2

F 2656-57 Lyxstämplat Tranemo 15/1 09

Obj. nr: 2

F9 b.m. 12 öre vapen

Obj. nr: 2

F 2770 Lyxstämplad Länghem 3/10 11

Obj. nr: 2

F 3003 Lyxstämplad Länghem 12/10 15

Obj. nr: 2

F 3134 Lyxstämplad Borås 2016-8-25 FDC Stämplad

Obj. nr: 2

F 3268 Lyxstämplad Ulricehamn 2019-9-9

Obj. nr: 2

0955 Jönköping 1 P 1993-07-08 Knypplerska LYX F-län

Obj. nr: 2

HV Gammalt Scott-album med märken från HV

Obj. nr: 2

F716 FÄRJESTADEN 23.4.72

1 kr (Fastpris)
Obj. nr: 2

F 1120 Fritsla 10/5 80

Obj. nr: 3

1432 Lyxstämplad Fritsla 28/12 86

Obj. nr: 3

F 1789 Lyxstämplad Fritsla 28/3 93

Obj. nr: 3

F 2027 Lyxstämplad Länghem 21/8 97

Obj. nr: 3

F 2174 Lyxstämplad Fritsla 14/1 00

Obj. nr: 3

F 2284sx Lyxstämplad Länghem 12/2 02

Obj. nr: 3

F 2416 Lyxstämplad Länghem 29/11 04

Obj. nr: 3

F 2514 Lyxstämplad Fritsla 17/10 05

Obj. nr: 3

F 2614 Lyxstämplad Fritsla 29/9 07

Obj. nr: 3

F9 Kalmar 12 öre vapen omv. stpl. H-län

Obj. nr: 3

F 2772 Lyxstämplad Tranemo 17/8 10

Obj. nr: 3

F 3005 Lyxstämplad Länghem 21/5 14

Obj. nr: 3

F 3152 Lyxstämplad Borås 2016-11-10 FDC Stämplad

Obj. nr: 3

F 3271 Lyxstämplad Tranemo 2019-11-04

Obj. nr: 3

F509 GAMLEBY 14.3.60

1 kr (Fastpris)
Obj. nr: 3

Sverige 8sk Gävle 18/4 58 sid vänd stämpel

Obj. nr: 3

F 1142bb0 Fritsla 12/10 80

Obj. nr: 4

F 1790 Lyxstämplad Fritsla 28/3 93

Obj. nr: 4

F 2032 Lyxstämplad Fritsla 21/8 97

Obj. nr: 4
Första sidanFörgående sida | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | Nästa sida Sista sidan